NAUDINGA INFORMACIJA APIE SKIEPUS ŠEŠKAMS

Jei Jūsų namuose gyvena gražuolis šeškiukas, Jums reikėtų pasirūpinti jo sveikatos priežiūra. Veterinarijos klinikos „Divaura“ gydytojai gali ne tik atlikti Jūsų augintinio  apžiūrą, jį vakcinuoti, atlikti jam visus reikalingus tyrimus, paskirti gydymą, jei to reikia, bet ir atlikti operacijas (šeškų kastraciją, šeškių sterilizaciją, svetimkūnių šalinimą, kaulų osteosintezę ir kt.). 

Konsultuojantis ir gydantis gydytojas turi 19 m. darbo patirtį veterinarinės medicinos praktikos srityje.

Kodėl reikia skiepyti šeškus? 

Skiepai padeda apsaugoti Jūsų šešką nuo sunkių infekcinių ligų. Tai taip pat neleidžia jiems perduoti pavojingų infekcijų kitiems šeškams. Šeško turėtumėte nevesti į lauką, kol jis negaus visų būtinų pradinių skiepų.

Kaip dažnai turėtų būti skiepijami šeškai? 

Lietuvoje plačiausiai naudojama 2-jų skiepų pirmaisiais šeškiuko gyvenimo metais ir vėliau kasmetinių skiepų sistema. Revakcinacija būtina imunitetui palaikyti.

Kokio amžiaus šeškas turi būti skiepijamas?

Pagal 2-jų skiepų sistemą: pirmasis skiepas atliekamas kai šeškiukui sueina 2 mėnesiai (8-10 savaičių), o antrasis (revakcinacija) – 3-jų mėnesių (12-14 savaičių) amžiaus.

Nuo kokių ligų šeškus apsaugo skiepai? 

Šeškus privaloma skiepyti nuo pasiutligės ir maro. 

Kokiomis vakcinomis skiepijami šeškai?

Lietuvoje, kaip ir daugelyje kitų Europos šalių, šeškus skiepija vakcinomis, kurios skirtos šunims.

Kas yra šeškų maras? 

Maras yra nedažna, bet rimta šeškų liga, kuri paprastai prasideda kosuliu, čiauduliu, išskyromis iš akių bei nosies, ši liga visada yra mirtina. 

Gyvūnas gali užsikrėsti maru ne tik kontaktuodamas su kitu sergančiu gyvūnu, bet šios ligos sukėlėjų galite atsinešti iš lauko ant savo avalynės, rūbų bei kitų daiktų.

Ar šeškų organizmas reaguoja į skiepus?

Yra nedidelė tikimybė, kad Jūsų šeško organizmas gali sureaguoti į gautą vakciną. 

Kai kuriems gyvūnams pasireiškia šalutinis vakcinos poveikis padidėjusiu seilėtekiu, pykinimu, silpnumu, viduriavimu, kvėpavimo sutrikimu, traukuliais, alerginėmis reakcijomis, paraudimu vakcinavimo vietoje. Daugeliu atveju, šios reakcijos greitai praeina, tačiau po skiepijimo rekomenduojama 30-40 min. pabūti veterinarijos klinikoje.

Jeigu jūsų augintiniui buvo alerginė reakcija į praėjusį skiepą, būtinai perspėkite apie tai veterinarijos gydytoją kai atvyksite pakartotiniems skiepams. 

Kviečiame pasirūpinti savo šeškiukų sveikata.

Vakcinacijai galite registruotis tel. 8-612 55855.

Iki susitikimo veterinarijos klinikoje „Divaura“

 

Kviečiame registruotis jau dabar!
Klinikos tel.: 8-612 55855
Kviečiame registruotis jau dabar!
Klinikos tel.: 8-612 55855

Komplikuoto gimdymo metu, kai mažyliai negali patys išvysti šio pasaulio ar siekiant išvengti gimdymo komplikacijų, mūsų klinikos gydytojai pasiruošę padėti ir atlikti cezario pjūvio operaciją.
Galime pasidžiaugti gausiu būriu mažylių “cezarinukų”, kurių gimimo vieta – veterinarijos klinika “DIVAURA”.

Saugokime vieni kitus!

 

Mielieji,

šiomis dienomis, kai Lietuvoje paskelbtas karantinas dėl koronaviruso (COVID-19) plitimo grėsmės, pasistenkime pasirūpinti vieni kitais ir kovokime su šia grėsme kartu, nes sveikata yra didžiausias mūsų turtas.
Klinikos personalas imasi visų prevencinių priemonių, kurios padėtų sumažinti viruso COVID-19 plitimą: patalpos yra reguliariai dezinfekuojamos ir kvarcuojamos, veikia vėdinimo sistema, įėjus į kliniką, rasite rankų dezinfekavimo priemonių, kuriomis prašome naudotis.

Labai Jūsų prašytume šiuo metu būti atsakingais ir:

  •  iš anksto suderinti apsilankymo laiką telefonu 8-612 55855;
  •  į klinikos patalpas įeiti po vieną, kiti šeimos nariai tegul palaukia automobilyje ar lauke, o geriausia saugiai namuose;
  • jei jaučiate gripo ar peršalimo simptomus, jokiu būdu nevykti į kliniką, tegul augintinį atveža sveikas žmogus iš Jūsų artimųjų rato;
  •  jei pastarąsias kelias savaites keliavote po užsienio valstybes, likti saugiems namuose (saviizoliacijoje), tegul Jūsų augintinio sveikata pasirūpina sveikas žmogus iš Jūsų artimųjų rato;
  • įėjus į kliniką pasinaudoti dezinfekciniu skysčiu rankoms (kuris padėtas prie įėjimo);
  • laikytis higienos etiketo (čiaudėti ar kosėti į vienkartinę servetėlę arba į vidinę alkūnės dalį bei laikytis saugaus atstumo).

Atsiprašome už laikinus nepatogumus ir
dėkojame už supratingumą.

Būkime atsakingi, saugokimės ir saugokime vieni kitus!

Akcija šuniukų skiepijimui

 

Kovo mėnesį veterinarijos klinikoje “Divaura”, skiepijant šuniukus iki 1 metų amžiaus, visiems dovanosime po 2 kg. maisto – Hill’s VetEssentials Puppy Mini (su vištiena).

Dovanų kiekis ribotas.

Apdrauskite savo augintinius

 

Turime džiugių naujienų kačiukų ir šuniukų šeimininkams: nuo šiol veterinarijos klinikoje DIVAURA galėsite apdrausti savo augintinius (kačiuką, jei jo amžius yra nuo 6 mėnesių iki 9 metų ir šuniuką, jei jo amžius yra nuo 6 mėnesių iki 8 metų),
Skiepijantiems šuniuką veterinarijos klinikoje “Divaura”, augintinio savininkui dovanosime civilinės atsakomybės draudimą!

Džiaugiamės, galėdami pasiūlyti savo klientams augintinių draudimą, kuris sumažins Jūsų augintinio gydymo išlaidas!