Laimingos istorijos

Degustatorius Bugajus

Smalsusis degustatorius Bugajus „ragauja“ viską, kas jam pasirodo skanu. Šiandien mažasis ragautojas per neatsargumą prarijo polietileno maišelį ir degustacija baigėsi veterinarijos klinikoje.
Gydytojams pavyko pašalinti svetimkūnį iš skrandžio endoskopo pagalba (be jokios chirurginės intervencijos), tad Bugajus jau po kelių valandų galėjo grįžti namo ir toliau mėgautis įprastu savo gyvenimu.
Rekomenduojame skubiai kreiptis į veterinarijos gydytoją, jeigu Jūs įtariate, kad gyvūnas suėdė svetimkūnį ir pastebėjote šiuos požymius:

  • po ėdimo ar vandens lakimo gyvūnas iškart vemia,
  • gyvūnas pasidarė vangus ir mažai domisi aplinka.
    Laiku sureagavus, svetimkūnį galima pašalinti endoskopo pagalba be chirurginės operacijos ir gyvūno sveikimo procesas bus žymiai greitesnis.
    Jei Jūsų augintiniui reikalinga skubi veterinarijos gydytojo pagalba, kreipkitės į veterinarijos kliniką „Divaura“.

Dorio istorija

Doris į veterinarijos kliniką „Divaura“ atvyko dėl staiga pasireiškusio čiaudulio, nosies sudirgimo ir neramaus elgesio. Sunerimę šeimininkai pasakojo, kad viskas prasidėjo staiga, kai šuniukas sode ėdė žoles (kartais taip daro).
Gydytojai, siekdami nustatyti ūmaus čiaudulio ir negalavimo priežastį, išsamios nosies ertmės apžiūros metu (prislopinus šuniuką ir naudojant OLYMPUS endoskopą), pastebėjo giliai nosies ertmėje  įstrigusį žolės fragmentą. Svetimkūnis sėkmingai buvo pašalintas endoskopo pagalba be jokios chirurginės intervencijos, o  Doris vėl greitai galėjo džiaugtis normaliu kvėpavimu.
Mieli šeimininkai, žinome, kad savo augintinius labai mylite ir juos puikiai pažįstate, todėl prašome, jei pastebėjote kažką neįprasto Jūsų augintinio elgesyje ir Jums neramu, kreipkitės į veterinarijos kliniką.
Tik JŪSŲ pastabumo ir greitos reakcijos dėka, Jūsų augintinių gydymas bus paprastesnis, o sveikimas – greitesnis.

 

 

Smalsaus  “žvejo” Džiazo nuotykiai žūklėje

Išaušus gražiam rugpjūčio rytui, šunelis Džiazas kartu su šeimininku keliavo išsvajotųjų karpių. Smagiai leidžiant laiką, šeimininkas pastebėjo, kad jo keturkojis draugas pradėjo kosėti, springti ir bandyti kažką atryti, o burnoje matėsi žvejybos valas. Budraus šeimininko dėka, gyvūnas buvo atvežtas į veterinarijos kliniką.
Atlikus rentgenografinį tyrimą, šuns stemplės priekinėje dalyje pastebėtas įstrigęs žvejybos kabliukas. Naudojant OLYMPUS videoendoskopą, svetimkūnis buvo sėkmingai pašalintas be jokios chirurginės intervencijos, o Džiazas jau tą pačią dieną galėjo tęsti savo nuotykius žūklėje.
Mes tikimes, kad Džiazas suprato, jog tik žuvys gaudomos  “ant kabliuko”.
Džiaugėmės, kad galėjome jam padėti.

Doros istorija

Klinikos “Divaura” kolektyvas nori pasidžiaugti muzikos gerbėjos Doros sėkminga gydymo istorija.
Endoskopo pagalba iš šunelio skrandžio buvo ištraukta bevielė ausinė. Procedūra atlikta be chirurginės intervencijos, o mažoji Dora toliau gali džiaugtis savo nerūpestinga vaikyste.
Mūsų klinikoje endoskopinis tyrimas atliekamas EVIS OLYMPUS EXERA II aparatūra, kuri taip pat leidžia nustatyti net menkiausius stemplės, skrandžio ar dvylikapirštės žarnos gleivinės pakitimus (uždegimo požymius, polipus, opas, vėžinius pakitimus).

Saugokite savo augintinius!

Bolto istorija

Veterinarijos klinikos “Divaura” gydytojai džiaugiasi galėję padėti balandžio 1-osios pokštininkui Boltui, kuris užspringo kaulu. Klinikoje pavyko kaulą iš stemplės pašalinti gastroskopo pagalba ir išvengti pjūvių, o tai lėmė greitą mažojo pokštininko sveikimą. Labai smagu, kad greitai atsigavęs Boltas ir toliau gali džiuginti šeimininkus.

Teriuko istorija

Norėčiau papasakoti Jums savo keturkojo draugo, vardu Teris, liūdną, tačiau laimingai pasibaigusią istoriją. Mūsų 8 metų Jorkšyro terjeras, saulėtą birželio sekmadienį, kartu su mumis leido laiką gamtoje. Pasakysiu Jums, niekas neatsispiria jo šuniškam žavesiui ir už meilumą kartais būna palepinamas skaniu maisteliu nuo stalo. Taip atsitiko ir šį kartą, nepagailėjome kvepiančios dešrytės, sūrio ir net picos gabalėlio! Niekas negalėjo numanyti, kad taip šauniai prabėgusi diena apvers aukštyn kojom mūsų ir mūsų draugo gyvenimą.
Ryte mūsų Teris pasijuto blogai: dingo apetitas, sėdėjo susigūžęs kampe, galiausiai pradėjo pykinti… Atvykus pas veterinarijos gydytoją, paaiškėjo, kad ligos priežastis – ūmus pankreatitas. Manėme, kad jam nėra nieko baisaus ir greitai pasveiks, tačiau sekančią dieną mūsų augintinio būklė vis blogėjo…
Veterinarijos gydytojams atlikus išsamesnius tyrimus, paaiškėjo, kad Teriui – nekrozinis pankreatitas. Gydytojai sakė, kad pasveikti su tokia diagnoze – šansų iš tiesų mažai…
Buvo atlikta operacija, įvesti medicininiai drenai į pilvelį, padedantys pašalinti uždegiminius skysčius. Prasidėjo intensyvus gydymas, gražias ir saulėtas vasaros dienas jis leisdavo veterinarijos klinikoje. Kiekvieną dieną adatų dūriai ir kabančios lašelinės nuo ryto iki vakaro. Teriukas valgyti negalėjo daugiau nei 3 savaites. Pradėjus duoti specialų maistelį, po truputį jėgos pradėjo grįžti, pagerėjo mūsų visų nuotaika. Veterinarijos gydytojų teigimu, pagaliau pradėjo gerėti klinikiniai parametrai. Nuo pat gydymo pradžios mes vylėmės, kad Teriui „šuniukų rojuje“ dar ne vieta!
„Skanus“ ir laimingas savaitgalis privedė prie daugiau nei mėnesio intensyvios terapijos ir gydymo.
Norėdama apsaugoti kitus šeimininkus ir jų augintinius, turiu keletą patarimų ir prašymų:

  1. Neduokite savo mylimiems augintiniams kelių rūšių maisto, nes jų skrandukai netoleruoja maisto įvairovės.
  2. Nors jie ir prašo gardumynų nuo Jūsų taip kvepiančio stalo, tačiau jie taip pat džiaugsis, jeigu savo meilę išreikšite jiems skirdami daugiau laiko: nuvesite juos į parką, pažaisite, pabėgiosite su jais.

Nepamirškite, kad šeimininkų meilė, išreikšta per maistą, kartais gali kainuoti Jūsų augintiniui gyvybę. DIVAURA- nuostabi klinika, kur dirba profesionalai. Tik jų dėka ir šuniukų donorų dėka mes šiandien matom saulę, vėl žaidžiam, valgom dietinį maistą, lojam, bučiuojam ir suprantam koks brangus yra mums Teris, tai mūsų draugas, šeimos narys, kuris dar mus turi džiuginti. AČIŪ Jums mielieji veterinarijos klinikos darbuotojai tik Jūsų dėka mes drauge…

Dalija Brazauskaitė.

RASKITE MUS

Partizanų g. 25 Kaunas

+370 612 55855

SEKITE MUS