Kelio sąnario kryžminio raiščio operacija

 

Šiuo metu vienas iš pažangiausių ir efektyviausių gydymo metodų yra TTA rapid technika atliekamos operacijos, kurių metu naudojami specialūs titaniniai implatai, leidžiantys kokybiškai grąžinti prarastą kelio sąnario funkcionalumą. Po operacijos augintinis gana greitai sveiksta ir dažniausiai per kelias dienas ar savaitę šlubavimas ženkliai sumažėja.
Labai džiaugiamės, kad mūsų klinikoje galime atlikt operacijas TTA rapid metodika. Klinikoje atliktos operacijos padėjo jau ne vienam mylimam augintiniui pasveikti ir grąžino jiems judėjimo laisvę.
Operacijas atlieka ilgametę patirtį turintys gydytojai.

Burnos sanacija

 

 

Jeigu iš Jūsų augintinio burnos sklinda nemalonus kvapas ir ant dantų matote tamsias dėmes, tikėtina, kad ant gyvūno dantų susiformavo apnašos. Nepašalinus apnašų laiku, gali išsivystyti parodontozė, dantenų uždegimas bei kitos dantų ir dantenų problemos, dėl kurių gali tekti net šalinti pažeistus dantis. Veterinarijos klinikoje ,,Divaura“ dantų apnašos yra šalinamos naudojant ultragarsinį skalerį ir poliruojant dantis specialia pasta. Jeigu matote, kad Jūsų augintinio dantys turi tamsių dėmių ar apnašų, sklinda iš burnos nemalonus kvapas, mūsų klinikos gydytojai pasiruošę padėti.

 

Erkės

 

 

Mieli augintinių šeimininkai, norime Jus įspėti, jog erkių sezonas TĘSIASI IKI PAT ŠALNŲ! Erkių pernešami ligų sukėlėjai gali būti itin pavojingi mūsų mažųjų draugų sveikatai, todėl apsaugoti savo augintinius raginame jau DABAR.
Įsigyti apsaugos priemones nuo parazitų galite mūsų klinikoje:
Partizanų g. 25, Kaunas.
Registracija ☎ +370 612 55855.

Progesterono tyrimai

 

 

Progesterono tyrimai atliekamas klinikoje vos per 20-30 minučių. Tyrimo atsakymo galite laukti klinikoje, o jei skubate – tyrimo rezultatus Jums galime pranešti telefonu (klinikoje užtruktumėte apie 5 min.).

Genetiniai tyrimai

 

 

Klinikoje atliekami genetiniai (DNR) tyrimai bendradarbiaujant su Lietuvos ir LABOKLIN (Vokietijos) laboratorijomis.

Saugokime vieni kitus!

 

 

Mielieji,

klinikos personalas imasi visų prevencinių priemonių, kurios padėtų sumažinti viruso gripo ir COVID-19 plitimą: patalpos yra reguliariai dezinfekuojamos ir kvarcuojamos, veikia vėdinimo sistema, įėjus į kliniką, rasite rankų dezinfekavimo priemonių, kuriomis prašome naudotis.

Labai Jūsų prašytume būti atsakingais ir:

  •  iš anksto suderinti apsilankymo laiką telefonu 8-612 55855;
  •  jei jaučiate gripo ar peršalimo simptomus, jokiu būdu nevykti į kliniką, tegul augintinį atveža sveikas žmogus iš Jūsų artimųjų rato;
  •  įėjus į kliniką pasinaudoti dezinfekciniu skysčiu rankoms (kuris padėtas prie įėjimo);
  • laikytis higienos etiketo (čiaudėti ar kosėti į vienkartinę servetėlę arba į vidinę alkūnės dalį bei laikytis saugaus atstumo).

Dėkojame už supratingumą.

Būkime atsakingi, saugokimės ir saugokime vieni kitus!

RASKITE MUS

Partizanų g. 25 Kaunas

+370 612 55855

SEKITE MUS