Paslaugos

 

Kiekvienas gyvūnas į namus atneša ne tik džiaugsmo, laimės, šurmulio, nuolatinio judesio, bet ir papildomų rūpesčių. Visi augintiniai yra be galo mieli, gražūs ir brangūs širdžiai. Šeimininkams jie tampa šeimos nariais, todėl mes norėtume:

kad Jums ir Jūsų augintiniui užsukus į DIVAUROS kliniką, jaustumėtės jaukiai, patogiai ir kad patirtumėte kuo mažiau streso. Žinokite, kad Jūsų augintinis mums be galo svarbus, todėl visomis išgalėmis stengsimės jam padėti;

būti ne tik profesionaliais veterinarijos gydytojais, gydančiais Jūsų augintinio ligą, bet tapti Jūsų draugais, kurie stengsis Jums padėti bet kuriuo metu ir bet kokioje situacijoje.

Mes nuoširdžiai norime tapti jūsų ir jūsų augintinio draugais

 

DIVAUROS veterinarijos klinikoje gyvūnų ligų, traumų diagnostikai, gydymui, reabilitacijai naudojamos naujausios veterinarijos mokslo technologijos, kurios palengvina ligų diagnozavimą, leidžia tiksliau parinkti reikiamą gydymą, Technologinė pažanga medicinoje mus skatina jais aktyviai domėtis ir taikyti veterinarijoje, kasdieniniame klinikos darbe, DIVAURA gali pasiūlyti pilną spektrą klinikinių, laboratorinių tyrimų, diagnostinių, radiologinių (rentgenologinių, echoskopinių, kontrastinių) tyrimų, taip pat chirurginį gydymą (diagnostinę ir gydomąją artroskopiją bei laparoskopiją, cistoskopiją), kolonoskopiją, bronchoskopiją. Klinikoje teikiama įvairiapusė chirurginė bei traumatologinė-ortopedinė pagalba (nuo klasikinių metodų iki šiuolaikinių mini invazinių procedūrų).

DIVAUROJE patyrę specialistai atlieka daugelį traumatologinių – ortopedinių operacijų: nuo osteosintezių iki klubo bei kelio sąnarių endoprotezavimo. Klinikoje taip pat taikomas stacionarinis ir reabilitacinis gyvūnų gydymas bei priežiūra, teikiame ir skubią pagalbą ne darbo metu bei švenčių dienomis.
Sau keliame itin aukštus profesionalumo standartus. Mūsų gydytojai turi būti ne tik puikūs savo srities žinovai, bet ir empatiški, jaučiantys gyvūną, nuspėjantys jo nuotaiką, gebėti elgtis taip, kad neįprasta aplinka augintiniui teiktų kuo mažiau streso ir neigiamų išgyvenimų. Kai gyvūnas gydomas su didele atjauta ir meile, galite būti ramūs, kad suteikėte jam viską, kas geriausia. Mes žinome, kad išgelbėję vieną gyvūną nepakeisime pasaulio, tačiau išgelbėjus augintinį, pasaulis pasikeis ir gyvūnui, ir jo šeimininkui.

Teikiamos paslaugos:

Veterinarinė profilaktika

Profesionalios veterinarijos gydytojų konsultacijos

Gyvūnų vakcinavimas

Gyvūnų ženklinimas ir registravimas

Dokumentų tvarkymas vykstant į užsienį

Vidaus ligų diagnostika ir gydymas

Chirurginės operacijos

Laparoskopinės chirurgijos operacijos

Endoskopiniai tyrimai

Rentgenologiniai tyrimai

Echoskopiniai tyrimai

Ortopedinės operacijos

Krūtinės ląstos operacijos

Neurochirurgija

Odos ligų diagnostika ir gydymas

Dantų higiena, odontologija

Onkologinių susirgimų diagnostika ir gydymas

Žaizdų priežiūra ir gydymas

Ausų, akių, gerklės, nosies ligų diagnostika ir gydymas

Infekcinių ligų diagnostika ir gydymas

Stacionarinis gydymas ir priežiūra

Laboratoriniai tyrimai

Genetiniai (DNR) tyrimai

Progesterono tyrimai

Divauroje naudojama moderniausia diagnostinė įranga:

 

  • moderni rentgeno diagnostinė aparatūra
  • elektrokardiografas
  • laboratoriniai kraujo ir šlapimo analizatoriai
  • gastroskopinė, bronchoskopinė ir kolonoskopinė įranga
  • laparoskopinė įranga
  • inhaliacinės narkozės aparatūra

 

Mes pajėgūs per trumpiausią laiką greitai ir tiksliai įvertinti gyvūno būklę, diagnozuoti ligą ir laiku skirti tikslų tinkamą gydymą.

RASKITE MUS

Partizanų g. 25 Kaunas

+370 612 55855

SEKITE MUS